Karš Ukrainā

Krievijas specoperācija ir izgāzusies, šobrīd ir histēriska cilvēku slepkavošana un var teikt tā, ka tiek īstenota izdedzinātas zemes politika, lai pēc tam tur pat zāle neaugtu…

karo tikai 7.dienu /krieviski/

Nav arī redzams, ka Krievija būtu gatava šo spiedienu pārtraukt. Gluži pretēji – tā iesaista papildspēkus un jaunas tehnikas vienības. Tiek veikti apzināti uzbrukumu piegāžu ceļiem, bloķētas pilsētas. Mēs redzam, ka specoperācija, kurai bija konkrēti mērķi un uzdevumi, ir izgāzusies, Krievijas prezidents joprojām uzstāj uz Ukrainas kapitulāciju, kas nozīmējot, ka viņa sarunu paketē par valstīm, kas atbalsta Ukrainu, arī nekas nav mainījies.

teksts krievu val.-28.februar

Mičerevskis socialajā vietnē pauž neapmierinātību, apgalvojot, ka no Latvijas gaisa telpas slēgšanas Krievijas lidmašīnām nav bijusi nekāda jēga, jo aizvien Latvijas lidostā “Rīga” nosēžas limašīnas no Maskavas, Sanktpēterburgas.

Tātad mūsu gaisa telpa ir tikai pa jokam slēgta un kāds pat ir paziņojis krieviem kad tas notiks, lai neizmainītu pat šodienas lidojumus. Krievi ir pārreģistrējuši savas lidmašīnas uz citām valstīm un lido caur Latviju kā caur laidara vārtiem, ” vēstīts “Twitter” ierakstā.

tekst krievu.val.-1.marts

Pēdējo dienu laikā sociālajos tīklos nonākuši gan traģiski, gan traģikomiski video ar apdauzītiem, apjukušiem un gūstā saņemtiem krievu zaldātiem, dažos gadījumos pat ar līdz potītēm nošļukušām biksēm. Viena īpaši gara intervija, kas publicēta “Facebook”, atklāj to, ka Krievijas pusē informācijas par to, cik slikti patiesībā sokas okupantiem Ukrainā, nebūt netrūkst.

Ukrainas mobilo sakaru operatori atslēguši sakarus okupantiem01:43

Krievu okupanti tagad visur meklē Ukraiņu mobilos telefonus ( tā kā “ēdienu” ) Ja neatdod tad nošauj! Lai tik tiktu pie mobilā!

Kurš tad te ir FAŠISTS?…tāds jautājums

“Sakari ir viens no galvenajiem elementiem efektīvu kaujas darbību veikšanai. Zaudējuši iespēju zvanīt no saviem numuriem, okupācijas spēki arvien biežāk atņem telefonus [Ukrainas] pilsoņiem. 

Mēs aicinām ukraiņus, kuriem ienaidnieka karaspēka pārstāvji atņēmuši mobilo tālruni, iespējami ātrāk paziņot par to operatoram un lūgt nobloķēt nozagto telefonu. Mēs saprotam, ka tas nav vienkāršs uzdevums, kad telefons ir atņemts. Tomēr tas ir ļoti svarīgi – atrodiet kaimiņus, kuriem ir telefons, izmantojiet stacionāro aparātu; no tā ir atkarīga mūsu valsts drošība un ukraiņu dzīve,” teikts Īpašo sakaru un informācijas aizsardzības valsts dienesta paziņojumā. 

teksts krievu val.

Es arī vienkārši nevaru ..noklusēt

2.marts-deg Harkovā universitāte

Oficiāli līdz šim (24.marts) saņemti deviņi Latvijas iedzīvotāju pieteikumi karot Ukrainā

Brīvprātīgajiem, kuri vēlas stāties Ukrainas bruņoto spēku jaundibinātajā Starptautiskajā teritoriālās aizsardzības bataljonā, jāvēršas Ukrainas vēstniecībā Latvijā.

Pēc apstiprinājuma saņemšanas no vēstniecības brīvprātīgajam jāziņo NBS Mobilizācijas pārvaldei, rakstot vēstuli uz adresi Krustabaznīcas iela 9, Rīga, LV-1006, vai arī elektroniski parakstītu vēstuli uz e-pasta adresi “rpus@mil.lv”, norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, dienesta veidu un dienesta valsti.

Karš Ukrainā

Partijas “Konservatīvie” (iepriekš – Jaunās konservatīvās partijas) valdes loceklis, Saeimas deputāts Juris Jurašs ir devies uz Ukrainu, lai palīdzētu cīnīties ar Krievijas okupantiem.

Es tomēr Putinu uzskatīju par racionālu cilvēku, kas ar prātu sapratīs, ko nesīs iebrukums. To, ko viņš izdarīja, iebrūkot Ukrainā, varēja izdarīt tikai psihiski slims cilvēks!!!

Tomēr ASV izlūkdienestu amatpersonas brīdina, ka būtu kļūda norakstīt Putinu kā jukušu.

Pēc Bērnsa (CIP direktors) domām Putins ir nocietinājis savus uzskatus gadu gaitā, norobežojies no citiem viedokļiem un viņu ietver šaurs cilvēku loks.

Krievi panikā, vietām atkāpjoties, atstāj arī slepenus dokumentus. Tā mēs (Ukraiņi) ieguvām Krievijas Federācijas Melnās jūras flotes plānošanas dokumentus. Ņemot vērā šo informāciju, mēs zinām, ka plānošanas dokumenti par karadarbību ar Ukrainu tika apstiprināti 2022. gada 18. janvārī. Un pašai operācijai vajadzētu ilgt 15 dienas – no 20. februāra līdz 6. martam. Rezultātā krievi domāja okupēt Ukrainu līdz pašai Polijas robežai.

Nevajag uzticēties tam, ka karagūsteknis atkal stāsta, ka viņš ieradies uz mācībām un apmaldījies! Viņi zināja, precīzi plānoja un gatavojās.

teksts krievu. valodā
uz 9.martu kriev.val
Это крах uz 14.martu
muļķiks par Puķinu kriev.val 28.martā
Karš Ukrainā
Ukrainas karte uz 28.martu, ar slikti saredzamām okupētajām zonām
Kara sākums

Kara sākums, līdz 1. aprīlim. Var apskatīt, kā mainījās fronte, pa dienām.

14.maija ēters. Krievu zagļi
5. minūtes par jauno uz 17.maiju
loti gudrs cilvēks krievijā, 20.maijs
Kāpēc Putins, vispār , sāka karot? Krievu valodā, bet ārkārtīgi precīzi un reāli viss parādīts 16.jūnijs
pagājuši 6. mēneši

24. augusts 2022. gads. Karte par karu Ukrainā /paātrinātā variantā/. Video kā mainījās fašistu ieņemtās pozīcijas, kara darbības rezultātā, par šiem 6. mēnešiem.

Hits: 103