Iepazīšanās portāli.
pasaulē

Iepazīšanās portāli.

Iepazīšanās portāls var būt labs veids, kā atrast savu otru pusīti, galvenais – būt atvērtam un pozitīvi noskaņotam. Ir novērota tendence, ka skeptiskiem cilvēkiem iepazīšanās internetā neveicas tik labi kā tiem, kas ir optimistiski noskaņoti. Ja negribas iepazīties internetā, alternatīva var būt dažādu sabiedrisku pasākumu apmeklēšana.

Iepazīšanās portāli. Satikšanās ar mūža mīlestību ballītē šķiet palikusi pagātnē, jo varenu uzplaukumu piedzīvo iepazīšanās tiešsaistē internetā  — ļoti lielā mērā tas ir pandēmijas dēļ. 

Nav svarīgi, vai vēlies atrast mīlestību, aiziet uz randiņu vai vienkārši parunāt kafejnīcā — tu jebkurā gadījumā gribi un vari atrast sev piemērotāko otro pusīti. Un ne vienmēr viss ir melns vai balts — ja vēlies satikt jaunus cilvēkus, lai neiespējamo padarītu iespējamu. Iepazīšanās internetā, ir variants.

Iepazīšanās lietotnes ir kļuvušas drošākas no tehniskā viedokļa, it sevišķi attiecībā uz datu pārsūtīšanu, tomēr šīs lietotnes joprojām rada nopietnus riskus, izpaužot pārāk daudz personiskās informācijas par lietotājiem un tādējādi padarot viņus neaizsargātus pret kibervajāšanu, doksingu un tamlīdzīgiem apdraudējumiem.

Iepazīšanās portāli.Lielākā daļa iepazīšanās lietotņu ļauj lietotājiem reģistrēt kontu ar kādu no sociālo tīklu vietnēm (InstagramFacebookSpotify utt.). Ja lietotājs izvēlas šo variantu, profils tiek automātiski aizpildīts ar datiem no šīs sociālā tīkla vietnes, piemēram, ar fotogrāfijām un profila informāciju.

mn82.gif

Tāpat lietotāji tiek aicināti izpaust informāciju, piemēram, par darbavietu vai skolu. Visi iepriekš minētie dati ļauj viegli atrast iepazīšanās lietotnes lietotāju kontus sociālajos medijos un, atkarībā no datu aizsardzības iestatījumiem šajos kontos, var redzēt, milzum daudz citas personiskās informācijas.

Ja vēlies iepazīties ar vietējiem, neatkarīgi no tā, vai atrodies Daugavpilī vai Čikāgā, priekš tam ir radītas interneta vietnes. Lūk dažas no tām :

 1. Oho.lv
 2. Mm.lv
 3. Otrapuse.lv
 4. Ss.com
 5. Kisa.lv
 6. Idates.com
 7. Slepenasiepazisanas.com
 8. Tinder.com
 9. Badoo.com/lv
 10. Gribu.lv
 11. Puh.lv
 12. Mingle2.com
 13. Nataliedate.com
 14. Okcupid.com
 15. Luvfree.com
 16. Loveagain.com
 17. Flirthut.com
 18. C-date.com
 19. Freedating.co.uk
 20. Bookofmatches.com
 21. Pinalove.com
 22. Buzzarab.com
 23. Altscene.com
 24. Soulsingles.com
 25. Connectingsingles.com
 26. Christlandatingforfree.com
 27. Singlemenonline.com

Līdz 11. punktam /ieskaitot/, ir Latvijas mājas lapas.

Vienmēr ir grūti atrast līdzsvaru starp digitālās klātbūtnes veidošanu un personas datu aizsardzību internetā, un pāreja uz iepazīšanos tiešsaistē rada vēl vienu jomu, kur lietotājiem ir jānosaka, kā vislabāk nodibināt sakarus, vienlaikus aizsargājot savu drošību. Par laimi, pēdējos gados novērojam, ka iepazīšanās lietotnes dodas pareizajā virzienā, ļaujot lietotājiem drošāk veidot sakarus. Tās strādā pie datu drošības uzturēšanas, un daudzu lietotņu maksas versijās lietotāji var, piemēram, manuāli norādīt atrašanās vietu vai aizplūdināt fotogrāfijas.

Iepazīšanās portāli.

Cerams, ka nākotnē šīs iespējas būs par brīvu pieejamas visās lietotnēs. Vislabākais, ko lietotāji var darīt, lai būtu drošībā, ir apdomīgi izpaust datus par sevi gan iepazīšanās profilos, gan sarunās. Attiecībā uz iepazīšanās lietotņu nākotni ir vairākas prognozes un cerības, it sevišķi par to drošumu, piemēram, par mākslīgā intelekta izmantošanu, lai aizsargātu lietotājus no krāpšanas, un verificētu kontu veidošanu. 

Dzīve nesastāv tikai no soctīkliem. Patiesībā dzīve vispār nesastāv no tiem. Dzīvojiet! Ar pilnu krūti! Pa īstam! Tagad! Par spīti visam! Mīliet! Sabučojiet! Apkampiet! Samīļojiet! Nolieciet telefonu un dzīvojiet! Noglāstiet savus mīļos tikpat, cik glāstiet skārienjūtīgo! Dzīve ir ārpus soctīkliem! Īstā dzīve ir daudzreiz labāka! – Dzīvojiet to!

Hits: 363

Comments

Maris
03.06.2023 at 21:40

Čau, vēlos iepazīties!
mims1986@inbox.lvAtbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *