PAR DATORIEM

PAR DATORIEM

PAR DATORIEMVai drīkst, visu laiku turēt, klēpdatoru pie lādētāja?

Vai labāk atstāt klēpjdatoru nepārtraukti pieslēgtu elektrotīklam vai arī vajag to atvienot? Izrādās, ka atbilde uz šo jautājumu nav pilnīgi viennozīmīga. Vienā vai otrā brīdī visi klēpjdatoru lietotāji uzdod vienu un to pašu jautājumu: vai ir slikti visu laiku turēt klēpjdatoru savienotu ar lādētāju? Un atbilde nav nemaz tik vienkārša. Nu, apskatīsim …

PAR DATORIEM

Mūsdienu klēpjdatoros tiek izmantoti divi galvenie bateriju veidi: litija jonu un litija polimēra. Tehnoloģijas ir dažādas, bet darbības princips ir aptuveni vienāds: enerģiju rada elektronu kustība.

Šī pastāvīgā plūsma ir nepieciešama arī, lai saglabātu akumulatora veselību. Šīs instrukcijas attiecas uz abiem akumulatoru tipiem (vismaz mūsdienu klēpjdatoriem):

Akumulatoru nevar pārlādēt. Pieņēmums, ka akumulatoru var “pārlādēt”, atstājot klēpjdatoru savienotu ar tīklu, ir mīts. Kad akumulators sasniegs 100 procentus, uzlādes tiks tiks pārtraukta, kamēr spriegums nenokritīs zem noteikta līmeņa.

Pilnīga akumulatora izlāde var to sabojāt. Ja nepārtraukti izlādējat akumulatoru, pastāv risks, ka tas nonāk dziļā izlādes stāvoklī. Tas var būt ka to nekad vairs nevarat uzlādēt. Tas nepieņem vairs strāvu. Tātad, pamatojoties uz to, vai mēs varam secināt, ka jums nepārtraukti jāatstāj klēpjdators savienots ar tīklu? Ne īsti ar tas nav.

Kas negatīvi iespaido litija akumulatoru?

Lieta ir tāda, ka litija akumulatori pēc savas būtības nav pārāk stabili. Viņi sāk zaudēt jaudu jau no paša saražošanas brīža, un ir daudz faktoru, kas paātrina šo procesu. Tie ietver:

PAR DATORIEM Uzlādes / izlādes cikli. Katru akumulatoru var uzlādēt / izlādēt ierobežotu reižu skaitu.

PAR DATORIEM Sprieguma līmenis. Jo augstāks ir sprieguma līmenis, jo īsāks ir akumulatora darbības laiks.

PAR DATORIEM Augsta temperatūra, konkrētāk, virs 30 grādiem pēc Celsija, var radīt neatgriezeniskus zaudējumus.

Pēdējie divi elementi ir vissvarīgākie. Akumulatora universitātes visaptverošs pētījums parādīja, kā sprieguma līmenis un augsta temperatūra saīsina akumulatora darbības laiku.

Sprieguma līmenis.

Litija jonu akumulatori vienu šūnu uzlādē līdz 4,20 voltiem, kas ir 100 procenti no akumulatora jaudas. Šajā līmenī ierīces kalpošanas laiks ir 300–500 izlādes ciklu.

Jebkurš uzlādes lādiņa samazinājums par 0,10 voltiem uz vienu šūnu dubulto izlādes ciklu skaitu. Tātad šajā gadījumā kalpošanas laiks palielinās līdz 1000 uzlādes cikliem. Ja spriegums ir 3,90 volti uz šūnu, tad kalpošanas laiks palielinās līdz 2400–4000 uzlādes cikliem.

PAR DATORIEM Diemžēl šajā gadījumā akumulators uzlādējas tikai līdz 60 procentiem. Tāpēc, protams, klēpjdators neizturēs pat pusi dienas. Un tas atkal neder.

Augsta temperatūra.

Temperatūra, kas pārsniedz 30 grādus pēc Celsija, saīsinās akumulatora darbības laiku neatkarīgi no citiem faktoriem. Piemēram, karstā vasaras dienā klēpjdatora atstāšana aizslēgtā automašīnā ir ļoti slikta ideja. Bet vaļējā ari nedrīkst atstāt – kāds “ieraus nāsī”. Es jau vispār velku uz to ka, ja jūs apvienojat paaugstinātu temperatūru ar augstu sprieguma līmeni, tad sekas kļūst vēl smagākas.

Bateriju universitātes pētījumi rāda, ka akumulatora jauda, ​​kas tiek uzglabāta ar 40 procentu uzlādi 40 grādos pēc Celsija, viena gada laikā samazināsies līdz pat 85 procentiem.

Nepārtraukti uzlādējot līdz 100 procentiem, akumulatora jauda vienādos apstākļos samazinās līdz 65 procentiem. Un pilnībā uzlādēta akumulatora jauda 60 grādos pēc Celsija tikai trīs mēnešos samazināsies līdz 60 procentiem.

PAR DATORIEMPierādījumi ir vairāk kā pārliecinoši. Ja akumulators tiek pastāvīgi uzlādēts līdz 100 procentiem, akumulatora darbības laiks pakāpeniski samazināsies. Liela kļūda ir – vienmēr turēt akumulatoru pilnībā uzlādētu un pakļaujot to augstai temperatūrai.

Un atcerieties, ka augsta temperatūra attiecas ne tikai uz apkārtējo vidi. Resursu ietilpīgu uzdevumu veikšana, piemēram, spēlīšu spēlēšana (nu jau parādījušies arī tādi eksemplāri ar kuru to var mēģināt darīt)) vai video rediģēšana, paaugstinās ierīces siltuma līmeni, un klēpjdatora izmantošana uz mīkstas virsmas (spilvens, sega utt.) arī aizturēs siltumu.

Tākā griezies kā gribi, kā d…. pakāļā tā pakaļā.

Vai varbūt vajag izņemt akumulatoru?

Ja paaugstināta temperatūra rada šādas briesmas, rodas vēl viens jautājums: vai jūs pat varat izņemt akumulatoru un izmantot klēpjdatoru no tīkla? Bet atkal .. tagad arvien vairāk ir tādu datoru kur akumulators atrodas ieskrūvēts iekšā. Tu viņam nemaz netiec tā klāt.

Tomēr, ja ir šāda iespēja, atbilde ir atkarīga no konkrētā ražotāja. Piemēram, Acer saka, ka lietotājiem nav nepieciešams izņemt akumulatoru, kamēr tas ir pievienots, bet akumulators ir jāizņem, ja vairākas dienas nelietojat klēpjdatoru. Kad, visu varenais, Apple izgatavoja klēpjdatorus ar noņemamām baterijām, tā ieteica tos nekad neizņemt.

Viss ir atkarīgs no klēpjdatora enerģijas pārvaldības iestatījumiem. Daži modeļi automātiski samazina jaudu (paliek tumšāks), ja tajā nav akumulatora, un citi, ja akumulatora uzlādes līmenis ir pārāk zems.

Ļoti daudz datoru akumulatori gadās brāķi jau no “dzimšanas” Līdz ko viens elements, tur iekšā klibo, tā nedarbojas viss akumulators. Tas vēl plusā visam tam.

Un tātad – Vai drīkst, visu laiku turēt, klēpdatoru pie lādētāja?

Vai akumulators pasliktināsies, ja visu laiku atstājat klēpjdatoru pieslēgtu? PAR DATORIEM Jā, tā ir. Bet tas pats notiek ar ikdienas uzlādi un izlādi. Interesanti, ka pati nozare nav nonākusi pie vienas atbildes uz jautājumu par klēpjdatora lietošanu: no elektrotīkla vai no akumulatora. Acer iesaka izņemt akumulatoru, kad to nelieto. Asus saka, ka tam vajadzētu izlādēt akumulatoru vismaz līdz 50 procentiem ik pēc divām nedēļām. Un Dell savukārt apgalvo, ka problēmu nav, ja vien klēpjdators vienmēr ir savienots ar tīklu.

Apple iepriekšminētais ieteikums vairs nav ražotāja oficiālajā vietnē, taču uzņēmums mēdza ieteikt neatstāt klēpjdatoru savienotu ar tīklu. Tā vietā zīmols rakstīja:

PAR DATORIEM “Ideāls lietotājs ir tas, kurš izmanto savu klēpjdatoru, izmantojot akumulatora enerģiju, un pēc tam pievieno to birojā, lai to uzlādētu, tādējādi nodrošinot pastāvīgu elektronu plūsmu …”

Atstājot klēpjdatoru pieslēgtu, akumulators netiks bojāts uzreiz, taču pēc aptuveni gada pamanīsit, ka akumulatora jauda ir dramatiski samazinājusies. Tāpat, ja klēpjdatoru izmantojat tikai ar akumulatora enerģiju, izlādes ciklu skaits samazinās ātrāk.

Tātad labākais risinājums ir kaut kas līdzīgs kompromisam starp abiem: dažas dienas klēpjdatoru izmantot ar akumulatora enerģiju un dažas dienas tīklā. Lai ko jūs darītu, pārliecinieties, ka ierīce nepārkarst.

vppb.gif
PAR DATORIEM

PAR DATORIEM5 iemesli, kāpēc Jums vajadzētu atteikties no sociālajiem medijiem

Sociālie tīkli ir kļuvuši par daļu no mūsu dzīves, kļūstot par tās daļu. Viedtālrunī pavadītais laiks nepielūdzami pieaug. Un reģistrēto lietotāju skaits ir pārsniedzis 3,5 miljardus. Sociālo tīklu dēļ mēs esam kļuvuši mazāk spējīgi sazināties tiešraidē un pavadīt laiku ārā. Tagad vēl darbs un mācības no mājām.Tas viss nelabvēlīgi ietekmē mūsu fizisko un garīgo veselību. Zinātnieki ir pierādījuši, ka regulāri apmeklējot pirmās lapas, rodas atkarība. Un milzīgs laiks, kas pavadīts skrāpējot un bakstot telefonu, pārvēršas par sliktu ieradumu.

PAR DATORIEM

PAR DATORIEM. Iedzīvotāju dzīves kvalitātes pazemināšanās

Cilvēks, kurš brīvo laiku pavada sociālajos tīklos, neviļus sāk sevi salīdzināt ar citiem: ar brāli, kuram ir trīs bērni; ar precētu draugu; ar blogeri katru vasaru atvaļinājumā Bali vai Tenerifā. Salīdzinājumi rada kompleksus un līdz ar to arī bailes atpalikt no citiem. Sākas mūsu psihei nedabiskas sacīkstes par “panākumiem”, kas noved pie garīgiem traucējumiem, sākot no trauksmes līdz dziļai depresijai. Cilvēks jūtas vainīgs par savu “neveiksmi” un “neizdevīgumu” sabiedrībai un sev.

PAR DATORIEM. Privātuma trūkums

Cik reizes reklāmas aģenti ir jums piezvanījuši un piedāvājuši savus pakalpojumus? Pēc sarunas ar apsēstiem svešiniekiem rodas viens jautājums: kur viņi dabūja manu tālruņa numuru? Lieta ir tāda, ka internets ir atvērta telpa. Ikviens, kam ir labas programmēšanas prasmes, var atrast informāciju par jums ( soctīkli ir pilni ar visa veida ziņām par tevi).Turklāt personas datus var izmantot krāpnieki, kuri pastāvīgi izdomā jaunus veidus, kā mūs pievilt vai pat apzakt.

PAR DATORIEM. Brīvā laika trūkums

Vidējais sociālajos tīklos pavadītais laiks esot – 2 stundas. Iedomājieties, cik daudz jūs varat izdarīt šajā laikā. Tikties ar tuviniekiem, pastaigāties ar suni, izlasiet interesantu grāmatu, doties uz muzeju, kino (pēc Covid) vai beidzot nedaudz izgulieties. Mūsdienu lielākais zaglis ir internets. Dzīvē ir tik daudz interesantu mirkļu, tas ir daudzšķautņaini un pilni ar patīkamiem iespaidiem, ka vienkārši stulbi to laiku tērēt virtuālajā vidē, par kuriem mēs ātri aizmirsīsim.

PAR DATORIEM. Zūd šī brīža izjūta

Atrodoties skaistā pludmalē vai vienkārši pie dabas mēs to uzreiz fotografējam, nevis baudām skatu. Tas atņem mūsu mirkļa izjūtu. Ir svarīgi sajust sevi šeit un tagad, redzēt pasauli savām acīm, nevis caur kameras objektīvu. Dažreiz jūs vēlaties iemūžināt svarīgus mirkļus. Un šeit palīdz viens noteikums: vispirms mēs izbaudām, un pēc tam fotografējam. Ir svarīgi, lai mēs paši izjustu dzīvi, justos kā daļa no tās. Bet nē, mēs tikai visu no vietas fotogrāfējam.

PAR DATORIEM. “Piegružojam” savu dzīvi un lieki tēriņi

Tirgotāji piedāvā veselu kaudzi “dzīvi veidojošu” produktu. Šo produktu reklamēšana internetā rada neierobežotu informācijas troksni, un mēs bieži pērkam nevajadzīgas lietas. Turklāt internets ir pilns ar tiešsaistes kursu virsrakstiem, kas mums sola nopelnīt miljonus, neko nedarot un panākt modeles izskatu tikai četrās nedēļās.

Diemžēl puse no šiem informācijas produktiem, kas ir internetā, ir tikai vispārīga informācija par lielu naudu. Ne visi var pilnībā atteikties no sociālajiem tīkliem un viedtālruņa. Vieni sociālie tīkli ir nepieciešami darbam, citi – mācībām. Bet pārtraukumi vai informatīvā detoksikācija regulāri jāveic ikvienam.

Jūs varat noņemt nevajadzīgas lietojumprogrammas un piešķirt vienu stundu dienā, lai apmeklētu iecienītās vietnes (kā pemēram rudbarznieks.com) un sociālos tīklus. Bet pats galvenais, atteikšanās no sociālajiem medijiem būtu jābūt apzinātam, mērenam un rūpīgi pārdomātam lēmumam.

PAR DATORIEM

PAR DATORIEMKad līmēšana notiek ar sāls palīdzību

Pastātīšu kā es remontēju datorus ja ir izlausta vītnes vieta datora korpusā. Portatīvajiem datoriem tas notiek ļoti bieži.

Sadzīves tehnikas remontā mēs visi lietojam ātri cietējošu līmi (super līmi), kas sacietē ar mitruma palīdzību tā labi pielīp plastmasai un vispār par to nav runa.. Bet ir daži gadījumi, kad nelielā kontakta laukuma dēļ, līme vienkārši neturas.

PAR DATORIEM Pirmkārt, es salīmēju plauktu vietā. Savienojuma laukums ir mazs, un pastāv iespēja, ka, pievelkot skrūvi, tas atkal atdalās. Tā nedaudz pagaidu lai plastmasas detaļas salīp, bet ne sakalst.

video-1

PAR DATORIEM Apkārt detaļām līme vēl ir izspiedusies un šķidra. Un tad nu ņemu talkā parasto sāli, labāk smalko, bet var arī rupjo. Un to uzmanīgi uzkaisu uz līmes pārpalikumiem. Ja vēlaties, varat pievienot vairāk līmi, lai palielinātu izturību, bet tad ilgāk būs jāgaida lai sakalst.

video-2

Un tā tās izlaustās vītņu vietas datorā turas kā jaunam. Sacietējušais maisījums izrādās vairākas reizes stiprāks nekā līme vien, un to var viegli apstrādāt ar smilšpapīru (ja grib uzlabot izskatu, tāpēc labāk smalko sāli). Jūs varat atjaunot ari citas plastmasas detaļas, līmēšanas stiprums ir salīdzināms ar lodēšanu ar īpašiem stieņiem vai aukstu metināšanu, kas atšķirībā no šīs metodes nav tik lēti.

datorā atjaunota izlaustās enģes vieta
skaitās atjaunots

Visbiežāk tik izlaustas datora vāka enģes vietas. Un lūk kā izskatās pēc atjaunošanas. Varēs atkal mierīgi virināt.

Sāls vietā var izmantot dzeramo sodu, taču, balstoties uz pieredzi, teikšu, ka pirms tam es izmantoju līmi ar sodu kā piedevu, bet tā neturas tik labi un ir sliktāk apstrādājama.

Vispār jau izturība ir atkarīga no pildvielas un tās struktūras, kā arī no graudu lieluma. Var ievienot cementa vai metāla putekļus (nav mēģināts), tie visi ir saistošie elementi.

PAR DATORIEM

PAR DATORIEMKā ieslēgt veco fotoattēlu skatītāju sistēmā Windows 10

Tagad pārsvarā ir pārgājuši uz Windows 10. Un viss jau darbojas labi, bet fotoattēli un attēli tiek atvērti kaut kādā fotoattēli lietojumprogrammā. Kā atgriezties Windows fotoattēlu skatītājā, kāds tas bija operētājsistēmā Windows 7?

PAR DATORIEM Pēc noklusējuma jaunā Windows 10 OS standarta skatītāja vietā (kas bija operētājsistēmās Windows XP un 7) tiek izmantota lietojumprogramma “Fotoattēli”. No vienas puses, tai ir nedaudz bagātāka funkcionalitāte, bet, no otras puses, tā nav tik ērta ?.

Kopumā šajā raktiņā mēs apskatīsim, kā jūs varat atjaunot “veco” fotoattēlu apskates veidu “jaunajā” OS.

Jums jāatver Windows 10 OS iestatījumi (varat izmantot “Sākt” vai taustiņu Win + i kombināciju).

PAR DATORIEM
nr-1
PAR DATORIEM
nr-2

Tad jums vajadzētu doties uz sadaļu “Programmas”, atrodiet apakšvirsrakstu “Noklusējuma programmas” un noklikšķiniet uz izvēles pogas “Fotoattēlu skatītājs”(piemēram, skatiet zemāk redzamos ekrānuzņēmumu).

PAR DATORIEM

Tad atvērsies “Izvēlieties programmu” un izvēlamies “Windows fotoattēlu skatītājs”

PAR DATORIEM
PAR DATORIEM

Fotoattēlu skatītājs tagad nofiksējas – Windows fotoattēlu skatītājs

Tagad, veicot dubultklikšķi uz jebkura fotoattēla, tas automātiski jāatver vecajā labajā skatītājā. Ja tā nenotiek tad veicam sekojošās manipulācijas:

PAR DATORIEM
nr1
PAR DATORIEM
nr2

Daži failu formāti (galvenokārt retāk sastopami), iespējams, joprojām tiks atvērti lietotnē Fotoattēli. Lai to novērstu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz šāda faila un atveriet tā rekvizītus. Pēc tam cilnē “Mainīt” izvēlieties lietojumprogrammu, kādu gribat izmantot šī faila atvēršanai. Un apstipriniet “Labi”

PAR DATORIEM

PAR DATORIEMKā uzzināt paroli pašreiz savienotajam Wi-Fi tīklam Windows datorā

Ja jūsu dators pašlaik jau strādā vajadzīgajā Wi-Fi tīklā, kura parole ir ievadīta diktam sen un dators ar rūteri vislaik savienojas automātiski. Un jums atbrauc ciemos radiņi, kuriem tad saprotams, uzreiz vajag pieslēgties internetam, bet parole aizmirsusies. Tad to uzzināt nebūs grūti. Lūk viens no variantiem:

PAR DATORIEMVispirms vajag izsaukt lodziņu “Izpilde”. To izdara ar kombināciju Win+R. Tad ierasta komandu ncpa.cpl un nospiež “Labi”.

PAR DATORIEM

PAR DATORIEM Ar bultiņu uz Wi-Fi un nospiež labo taustiņu

PAR DATORIEM

PAR DATORIEM Atveras lodzinš un tajā nospiežam “Statuss”

PAR DATORIEM

PAR DATORIEM Nākošajā nospiežam “Bezvadu rekvizīti”

PAR DATORIEM

PAR DATORIEM Te jāieliek ķeksītis rūtiņā “Rādīt rakstzīmes”

PAR DATORIEM

PAR DATORIEM Vuū…aļļa… ļāā gatavs! Tagad mēs redzam Wi-Fi tīkla paroli. kas mums jāraksta ciemiņu mobilajos telefonos.

PAR DATORIEM

PAR DATORIEMViss ap un par paroli sistēmā Windows

Operētājsistēmā Windows parole tiek pārbaudīta ne tikai pēc tās ieslēgšanas, bet arī tad, kad tā pamostas no miega režīma. Ja jūsu dators darbojas visu dienu, tas kaitina (patērē laiku) ka vajag turpināt pārbaudīt paroli. Vai arī vēlaties paroli nomainīt?

PAR DATORIEMSākšu ar to, kā var paroli nomainīt:

 1. Ejam stūrī uz “Sākt”
 2. Izvēlamies “Iestatījumi” PAR DATORIEM
 3. Atrodam un nospiežam “Konti”
 4. Tālāk nospiežam “Pierakstīšanās opcijas”
 5. Sarakstā atrodam “Parole”, nospiežam
 6. Tagad nospiežam “Mainīt”
 7. Ievadam paroli un spiežam “Tālāk”
 8. Ievadam jauno paroli x2 un paroles norādi, spiežam “Tālāk”un “Pabeikt” – gatavs.

PAR DATORIEMAtteikties vispār no paroles:

 1. Nospiežam Windows PAR DATORIEM+R taustiņus
 2. Atveras “Izpilde” tur rakstam “regedit”tad “Labi”
 3. Atvērsies reģistrs un tur jāiet pa sekojošu ceļu HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\PasswordLess\Device
 4. Tālāk labā pusē dubultklikšķis uz DevicePasswordLessBuildVersion
 5. Un “Value data” “2” nomainam uz “0”
 6. Tagad nospiežam “OK”
 7. Restart
 8. Ievadam paroli un ieejam Windows
 9. Nospiežam Windows PAR DATORIEM+R taustiņus
 10. Atveras “Izpilde” tur rakstam “netplwiz” vai arī var “control userpasswords2″”tad “Labi”
 11. Atveras “Lietotāju konti” tur augšdaļā jānoņem ķeksītis no “Lai lietotāji varētuizmantot šo datoru, viņiem jāievada lietotājvārds un parole, tad “Labi”
 12. Vēl pēdējo reizi ievadām paroli 2x un “”Labi”
 13. Restart Ūū…aļ…aļļa…ļāā – parole pazuda.

PAR DATORIEMTālāk, kad dators pamostas no miega ( hibernācijas) režima , lai tas neprasa atkārtoti paroles ievadīšanu:

 1. Ejam stūrī uz “Sākt”
 2. Izvēlamies “Iestatījumi” PAR DATORIEM
 3. Atrodam un nospiežam “Konti”
 4. Tālāk nospiežam “Pierakstīšanās opcijas”
 5. Sarakstā atrodam “Pieprasīt pierakstīšanos”, nospiežam ķeksīti
 6. Un izvēlamies “Nekad” – gatavs
PAR DATORIEMPiezīme.

Datora miega režīmam ir daudz priekšrocību. Tas ļauj atstāt ieslēgtu datoru, ja jums jādodas prom un uz laiku jāpārtrauc darbs, neriskējot pazaudēt visus datus, kas atvērti uz ekrāna. Turklāt miega režīms ir enerģijas taupīšanas režīms sistēmā Windows, kas var pagarināt klēpjdatora akumulatora darbības laiku. Tikai nevajag aizmidzināt uz, teiksim, nedēļu. Tad notiek pretējais. Kad dators tiek iemidzināts, tas saglabā pašreizējo kontekstu RAM-ā.

Miega režīma laikā NEDRĪKTS aiztikt datora peli, tas pamodīsies. Lai sistēma atkal sāktu strādāt, ir vajadzīgas burtiski trīs sekundes, vienīgi, ja ir rūteris, tas tā nedaudz piebremzēs internetu. Ar portatīvo datoru ir pavisam vienkārši – aistaisa vāku un viss, ja ir pareizie uzstādījumi. Un izrādās, ka daudzi datoru nekad nepārstartē – tas paliek šajā miega režīmā gandrīz visu darbības laiku. Jebkuru datoru, īpaši portatīvo, noteikti vajag periodiski restartēt.

Dažreiz šajā režīmā rodas problēmas, kuras ir grūti atrisināt pašam. Šajā gadījumā jums vajadzēs atspējot miega režīmu. Bet kopumā, ieiet miega režīmā, neviss izslēgt datoru, ir ļoti izdevīgi. Izslēgt datoru vajag tikai pa nakti, kad guļ abi divi.

PAR DATORIEM

PAR DATORIEMDarbvirsmas ikonu pareiza aktivizēšana (rādīšana) operētājsistēmā Windows 10

Jaunam vai tikko pārintalētam datoram, uz darbvirsmas nav ikona PAR DATORIEM “Šis dators”. Lai aktivizētu darbvirsmas ikonas ir vairākas iespējas. Apskatīsim 2-vas no tām.

PAR DATORIEM Pirmā cau logu “Izpilde”.

Izmantojiet komandu Win + R, lai izsauktu “Izpilde” un ierakstiet (vai nokopējiet) komandu: Rundll32 shell32.dll, Control_RunDLL desk.cpl ,, 5 un apstipriniet “Labi”. Atvērsies Darbvirsmas ikonu iestatījumi. Te ieķeksējiet ko vēlaties lai attēlo uz darbvirsmu (vai arī lai neattēlo). Tālāk “Labi”

PAR DATORIEM Otrai variants.

 1. Atlasiet pogu Sākums PAR DATORIEM un pēc tam atlasiet Iestatījumi PAR DATORIEM > Personalizēšana > Dizaini.
 2. Sadaļā “Dizaini” > Saistītie iestatījumi atlasiet “Darbvirsmas ikonas iestatījumi”.
 3. Izvēlaties ikonas un pēc tam “Labi”
PAR DATORIEM
PAR DATORIEM

PAR DATORIEMKā, ar programmu palīdzību, atslēgt antivīrusu Microsoft Defender un visus atjauninājumus Windows 10

PAR DATORIEM Microsoft ne jau pirmo reizi “biedē” lietotājus, ka tagad šīs vai citas Windows funkcijas nevarēs atslēgt, piemēram, reklāmu sākuma izvēlnē, iebūvēto antivīrusu vai obligātos atjauninājumus operētājsistēmā, nevar atslēgt, bet var tikai pārnest par 45 vai 90 dienām, atkarībā no Windows 10 redakcijas biroja utt.

Principā, būšu godīgs un teikšu ka Windows Defender nav nemaz tik slikts antivīruss, un “problēmas” visbiežāk rodas tikai ar klēpjdatoriem. Un vispār, šad tad šīs programmas traucē izdarīt kādas manipulācijas ar Windows, tad varēs tās vienkārši atslēgt. Un lai viegli varētu to izdarīt, kad rodas vajadzība, vīreļi ir uztaisījuši 2 speciālas programmas. Ar tām pašām progām var atslēgt arī atpakaļ, kad ievaigas.

PAR DATORIEM Defender Control – Palaidiet programmu administratora vārdā un vienkārši noklikšķiniet uz “Atspējot Windows Defender” izvēlnes pogu (Uzmanību!) Windows Defender ir ļoti bail no “atslēgšanas” un nekavējoties ielādējot arhīvu ar programmu, redz to kā “bīstamu”. Taču mēs ignorējam brīdinājumu un darām to, ko gribam darīt.

Programmu var lejupielādēt šeit: https://www.sordum.org/9480/defender-control-v1-9/

PAR DATORIEM Windows Update Blocker – Palaidiet programmu administratora vārdā un noklikšķiniet “Atspējot atjauninājumus” izvēlnes vienumu (Uzmanību!) Noteikti lai paliek ķeksītis pirms “Aizsargāt servisa opcijas”, tad Windows atjaunināšanas centrs būs neaktīvs: to nevar ieslēgt, ne izslēgt (WUB ievieš dažus labojumus reģistra un Windows 10 politikas rediģēšanai).

Programmu var lejupielādēt šeit: https://www.sordum.org/9470/windows-update-blocker-v1-6/

Īstās lejupielādes pogas ir tās gaišās “Download” PAR DATORIEM

Abas programmas neprasa uzstādīšanu, un pēc pāris sekundēm Windows 10 sistēmas pakalpojumi ir atspējoti.

P.S. Ja vēlaties ieslēgt atpakaļ sistēmas atjauninājumus vai Windows Defender – dariet to visu to pašu, tikai izvēlaties citās vietās ķekšīšus.

PAR DATORIEM

Hits: 65