par mani

par mani
2020.gads
par mani

Labdien!

par mani Es , esmu tas, kas domā un runā, šinī nekam nevajadzīgajā mājas lapā, bet … izrunājot man paliek vieglāk. Ļoti ceru, Jums arī!
Nevajag turēt iekšā …it sevišķi – aizgājušo!
Un, tā nu, mani sauc Indulis. Piezemējies esmu netālu no Skrundas ja kāds zina tādu un nesteidzīgi, virzos visiem zināmā virzienā … ko sauc par … tādu garu kasti, ko iemet zemē.

par mani
par maniKad es gāju skolā ( Saldū un pēc tam Kandavas tehnikums)

mums neko tādu nemācīja jo tāda lieta kā dators vispār nebija. Par mobilajiem un internetu nemaz nerunājot.

par mani Nekāds zemessargs vai tautfrontietis nebiju bet janvāra barikādēs piedalījos, sargāju Kuldīgas televīzijas torni un kas nav mazsvarīgi – nosargāju.

Par visu man protams ir savs viedoklis izņemot to, par ko man tāda nav. Man ir slikta atmiņa, es daudz ko ātri aizmirstu (varbūt ka tā arī vajag).

Tas varētu būt saistīts ar manu vērtību sistēmu un nespēju pareizi nodalīt nozīmīgo no nenozīmīgā. Un protams arī no vecuma. Nu īsumā tā.

Gadiem ejot, es nolēmu patstāvīgi apgūt datorprasmes,

lai sekotu līdzi laikam. Remontēju arī mobilos bet noteikti tikai savus, jo neatliek visam laika. Protams ka neiztiku bez kaimiņu un draugu palīdzības. Un viens no tādiem ir Elans Meisters.

par mani

par mani Tad pēc pāris gadiem sapratu ka vajag pašam mācīties instalēt Windows ar visām vajadzīgām progām, lai būtu mazāk atkarīgs no citu palīdzības. Linux un Mac OS man personīgi nepatīk pēc izskata. Un izskatam ir liela nozīme. Tāpēc tie atkrīt.

Bet kā jau parasti, ar to tas viss tā vienkārši nebeidzās. Nelikos mierā un sāku mācīties datorus remontēt( visu vajadzīgo informāciju ieguvu no Ukrainas un Krievijas), cik nu mājas apstākļos tas ir iespējams. Tā nu to daru vēl šo baltdien. Nešķirojot stacionārais, portatīvais vai planšete.

par mani
Sens sapnis bija –

pašam sava mājas lapa. Tad nu tagad tas, vecuma galā, ir piepildījies. Un tikai tāpēc ka tagad nav vairs pašam jāraksta kodi bet ir jau gatavi pusfabrikāti. Daļēji jau rakstu arī pats , jo kur nu bez tā.

Kā teicis viens gudrs onkulis: Mūžu dzīvo, mūžu mācies!
par mani

Visits: 359